PREŠU SAŅEMŠANAS UN PIEGĀDES NOTEIKUMI.

Pircējam ir iespējams preces saņemt no JONIKA noliktavas, kas atrodas Rīgā,  Šmerļa iela 3- korpuss 13, pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās no 9:00-18:00.

Ja izvēlētā prece nav uz vietas JONIKA noliktavā, tad Pasūtījuma izpildes termiņš ir no 3 līdz 4 nedēļām, ja vien pie attiecīgā produkta nav rakstīts savādāk.

Liela daļa preču ir pieejamas apskatei un iegādei JONIKA veikals/noliktava, kas atrodas Rīgā, Šmerļa iela 3-korpuss 13. Darba laiks pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās no 9:00-18:00.

Preces ar atzīmi pieejams NOLIKTAVĀ tiek izsūtītas trīs darba dienu laikā uz Jūsu izvēlēto adresi. Ja preces tiek PASŪTĪTAS, tad tās tiks izsūtītas uz Jūsu izvēlēto adresi 25 darba dienu laikā, pēc Pasūtījuma apmaksas veikšanas.

Pieņemot preces, pārbaudiet preču stāvokli. Gadījumā, ja preces pieņemšanas laikā esat pamanījuši preces bojājumu vai defektu vai arī komplektāciju neatbilstību pasūtītajam, nekavējoties par to informējiet SIA “Jonika Depo Design” darbinieku- zvaniet uz tālruņa numuru +371 27 702 226 vai rakstiet mums uz e-pastu [email protected]

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.